Eerste training Eredivisieselectie goed bezocht

28 June 2017

De selectie van Excelsior Rotterdam die opnieuw in de eredivisie zal uitkomen, kwam zaterdag 1 juli voor het eerst weer op het veld. Om 10.30 uur was de eerste training van het nieuwe seizoen in het Van Donge & De Roo Stadion. Rond deze eerste training maakten ruim 500 supporters kennis met spelers en staf, en namen zij deel aan diverse activiteiten. Na afloop van de training kon – net als na alle thuiswedstrijden van Excelsior Rotterdam – een balletje worden getrapt op het hoofdveld van het stadion en konden de jongste fans zich tevens vermaken op de springkussens die op een gedeelte van het veld worden opgesteld. Ook binnen waren diverse spelletjes opgesteld. Verder konden fans op de foto met de selectiespelers en konden zij handtekeningen verzamelen. Diverse leden van onze vereniging bevonden zich onder de bezoekers en zij zagen een enthousiaste en strijdbare selectie onder leiding van de trainer die het vorig seizoen zo goed heeft gedaan. Absolute blikvangers waren Luigi Bruins en Ryan Koolwijk, twee succesvolle producten van onze jeugdopleiding die Excelsior in hun hart hebben gesloten. Op naar weer zo’n prachtig seizoen!

 

Terug naar overzicht