‘Sportplus’-predicaat met twee jaar verlengd

18 January 2018

Als nieuwste bestuurslid van Sportclub Excelsior, kreeg Joris de Caluwé op maandag 18 Januari het ‘Sportplus’-predicaat uitgereikt door wethouder Visser van Sportzaken Rotterdam. SC Excelsior behoudt ook de komende 2 jaar haar ‘Sportplus-status’. Directeur Gert-Jan Lammens van Rotterdam Sportsupport: ‘Dit predicaat maakt duidelijk welke verenigingen interessant zijn om mee samen te werken. Tegelijkertijd geeft het predicaat de verenigingen de kans zichzelf te promoten bij huidige en potentiële leden, partners, bedrijven en de gemeente.’

Onze vereniging staat voor het nastreven van kwaliteit op sportief en maatschappelijk gebied. Om deze doelstelling te laten toetsen door een onafhankelijke commissie heeft het bestuur drie jaar geleden besloten om te beginnen aan de zware procedure die het ‘Sportplus’-predicaat met zich meebrengt. We beschouwen de nu afgegeven verlenging met twee jaar als een compliment voor de wijze waarop we het bij onze club hebben geregeld en onze keuze om intensief samen te werken met Excelsior4All. De toetsingscommissie besloot met de toekenning dat SC Excelsior een vitale club is met een belangrijke maatschappelijke meerwaarde. Een omschrijving waar we met zijn allen trots op mogen zijn.

Terug naar overzicht