Naar een positief sportklimaat

24 April 2018

Zoals uit de visie van onze vereniging valt af te leiden is SC Excelsior gericht op een positief sportklimaat. Juist door met plezier te voetballen komt talent tot uiting. Daarom werken we ook continu aan een positieve cultuur binnen de club. Onderdeel hiervan zijn de theatervoorstellingen waar onze trainers en vrijwilligers aan hebben deelgenomen. Onderstaand filmpje over de campagne geeft hierover nog meer duidelijkheid. Met z’n allen gaan we aan een klimaat werken waarin het voor ons en onze kinderen nog leuker wordt.

Campagnefilmpje 1 ‘Naar een positief sportklimaat’ from Positief Coachen on Vimeo.

Mocht je nog vragen hebben over deze campagne, neem dan contact op met de ambassadeur Positief Sportklimaat bij onze club: Arthur Rasenberg, arthur.rasenberg@wxs.nl

Terug naar overzicht